שאלות נפוצות בשימוש האתר

גולשים המעוניינים בשירות הובלות אדיב ומקצועי במחיר הוגן, ללא התפשרות על איכות חברת ההובלה.
בין אם מדובר בהובלת דירה, משרד או פריט בודד אנו נמצאים כאן לשירותכם עם חברות ההובלה המתמחות בכל סוגי ההובלה.

קבלת ייעוץ והצעות המחיר דרך האתר אינה בתשלום. אינכם מחויבים לביצוע ההובלה דרכינו, אנו נהנים לתת שירותי ייעוץ ומתן מידע שימושי ללא כל תמורה.

במידה ופניתם אלינו במסגרת שעות הפעילות שלנו, המענה יהיה תוך מספר דקות.
שעות הפעילות:
ימים א' – ה': 08:00 – 19:00
יום ו': 08:00-14:00

חברות ההובלה הנמצאות עימנו בשיתוף פעולה הוכיחו עצמן בשטח הן מבחינת השירות המקצועי והן מבחינת התמחור ההוגן. עם זאת, לפעמים קורות תקלות שלא בכוח חברת ההובלה לשלוט בהן כמו משאית שהתקלקלה, ותקלות נוספות שיכולות לקרות בדרך.

אתר הובלות חברתיות הוקם על מנת לספק מידע שימושי מקיף בתחום ההובלות ושירותיו הנלווים ומספק לכם את כל הידע והכלים הנחוצים כדי לבצע בחירה מושכלת של חברת הובלה שתתן לכם הרגשת ביטחון על תכולתכם.

כדי שהובלה תהיה מוצלחת יש צורך בחברת הובלה מומלצת ולכן הרכבנו עבורכם מאגר מומלץ של חברות הובלה הנמצאות בפיקוח תמידי. כמו כן, חברות ההובלה מקבלות מצוות הובלות חברתיות יחס אישי, הטבות ותמיכה 24/7 ובכך מעניקות לכם, הלקוחות את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

חברות ההובלה באתר מחזיקות בפוליסות הביטוח הנדרשות בחוק, אולם לכל פוליסת ביטוח יש תוקף ותאריך תפוגה, ולכן יש לבקש לראותה מנציג חברת ההובלה. במידה ויש צורך בפוליסה נרחבת יותר, ניתן לרכוש כיסויים נוספים אצל חברות הביטוח.

שאלות נפוצות בתחום ההובלות

בדרך כלל הובלה בחודשי הקיץ תעלה יקר יותר מאשר הובלה בחודשי החורף. בחודשי הקיץ הביקוש להובלה עולה עקב מעברי הדירה הרבים ובהתאם לכך גם המחיר.

בנוסף, הובלה בתחילת חודש או בסופו בדרך כלל תייקר גם היא את מחיר ההובלה עקב סיום חוזי שכירות דירה בסוף החודש והביקוש הרב למעבר בתאריכים אלו.

בראש ובראשונה, תתייעצו עם חברים וקרובי משפחה ושאלו אותם אם הם ממליצים על חברה מסוימת שהם השתמשו בה לצורך המעבר. אפשרות מעולה נוספת היא לחפש חברת הובלה עם המלצות באינטרנט – ניתן לבדוק בדף הפייסבוק של החברה, שם לרוב הביקורות הן כנות ואמיתיות.

ביקורות בדף הפייסבוק שלנו לדוגמא

על מנת להימנע מהברזות, יש לבחור בחברת הובלה אחראית עם המלצות בלבד.

כמובן שניתן לפנות אלינו ואנו נעשה את המיטב על מנת למצוא לכם חברת הובלה מקצועית מרגע לרגע.

בתחום ההובלות אין "מחירון" קבוע וכל חברת הובלה מתמחרת את העבודה בצורה שונה. לא מעט חברות הובלה מציעות מחיר זול על מנת "לתפוס את הלקוח" ולאחר מכן מעלות לו את המחיר ביום ההובלה. חשוב לבחור חברת הובלה מנוסה עם המלצות ובכך למנוע אי נעימויות עתידיות והעלאות מחיר ביום ההובלה.

קודם כל חשוב לשאול את נציג חברת ההובלה מה הוא מספר המובילים שיבצעו את ההובלה.

גודל הטיפ משתנה בהתאם לסוג ההובלה.להובלות סטנדרטיות מקובל לתת בין 50 ₪ – 100 ₪ לעובד. בהובלות גדולות או מורכבות יותר מקובל לתת 100 ₪ – ₪ 200 לעובד.

כמובן שגודל הטיפ נתון לשיקולכם ויינתן בהתאם לשביעות רצונכם מחברת ההובלה וצוותה.

ברוב המקרים לא תתאפשר הובלה עם מנוף הרמה באמצע פרויקט תמ"א 38, מכיוון שהפיגומים מפריעים ולמנוף לא תהיה גישה מתאימה.

מומלץ לא לחכות לרגע האחרון ולשריין הובלה – כחודש וחצי עד חודשיים לפני יום ההובלה

המתנה לרגע האחרון יכולה לגרום לכם להתפשר על מוביל לא מקצועי ולא מיומן ולפעמים גם במחיר יקר יותר.

ניתן למנוע העלאת מחירים ביום ההובלה בבחירת חברת הובלה הגונה בעלת המלצות ומוניטין חיובי.

בנוסף אנו ממליצים להשתמש בהסכם הובלה כתוב, שם יצוינו הפריטים אותם תידרש חברת ההובלה להעביר, והמחיר המוצע על ידי חברת ההובלה – שימו לב אם המחיר כולל מע"מ.

סביר להניח שאם שחכתם לציין מספר פריטים משמעותיים והם מתווספים ביום ההובלה, מחיר ההובלה יתייקר.

ישנו מושג הנקרא "הובלה על הדרך" – במידה וההובלה אותה אתם צריכים נמצאת על ציר הנסיעה של חברת ההובלה, ברוב המקרים היא תעדיף לסגור איתכם מחיר נמוך יותר מהרגיל.

לצערינו התשובה היא לא. מוביל "חאפר" לרוב יגרום נזק לרהיטיכם ולכן יש לפנות לחברה מקצועית בלבד עם אנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה.

בדרך כלל חברת ההובלה לא תתחייב לזמנים ויש לקחת בחשבון יום עבודה שלם.

חלק מחברות ההובלה אכן מאפשרות השכרת משאית עם נהג ללא סבלים – יש לבדוק זאת מול נציגי חברות ההובלה.

יש לכם שאלות נוספות?

נשמח שתשלחו לנו באימייל  office@social-moving.co.il ואנו נדאג לענות לכם בהקדם האפשרי. בנוסף, את שאלתכם נוסיף כאן באתר על מנת שתהיה לעזר עבור גולשים נוספים.