חדר במרד לאחר קבלת שירותי הובלת ציוד משרדי אצל הובלות חברתיותעוברים למשרד חדש? זקוקים להובלת ציוד משרדי? או שאולי קניתם ציוד משרדי ואתם מעונינים לבצע הובלה עבורה? אצלנו בחברת הובלות חברתיות תוכלו למצוא את כל שירותי ההובלות הדרושים להובלת ציוד משרדי משלב האריזה הבטוחה ועד הפריקה ביעד החדש, אנו עובדים בפריסה ארצית רחבה וכן  עובדים מול מיטב חברות ההובלה בארץ שידועות במקצועיות ובאמינותן הרבה.

חברות ההובלה שאנו עובדים איתן זוכות לבצע הובלות ציוד משרדי רבות במשך כל השנה וזה משלוש סיבות עיקריות:

מחיר הוגן: אנו מתחייבים למחירים הוגנים ומשתלמים על הובלת ציוד משרדי על כל שירותיו.

מקצועיות: כאמור אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם חברות הובלה מקצועיות הידועות ביחס ושירות מעולה וכן ביצוע עבודת השינוע על הצד הטוב ביותר!

עמידה בזמנים: אנו קובעים עם לקוחותינו על מועד וזמן ספציפים ועושים כל שביכולתינו לעמוד בזמנים אלה בכל מחיר.

דגשים שכדאי לדעת לפני הובלת ציוד משרדי

  • היקף ההובלה: חשוב ליידע את צוות המובילים שלכם על כל פרט ופרט שאתם מעוניינים להעביר. האם מדובר בהובלת מחשבים, מסכים ודברים עדינים? או ציוד כהה בלבד? האם דרוש שירותי מנוף? האם יש מעלית בבניין? כל פרט יכול להועיל על מנת שנוכל לאפיין את ההובלה ואת מורכבותה ובכך נוכל גם לייעל את ההובלה וגם לבצע אותה במהירות.
  • ביטוח: חברות הובלה מקצועיות יבטחו את הרכוש שלכם וייתנו לכם את השקט הנפשי שבדבר, אל תתפשרו על חברת הובלות שלא מבטחת את הציוד, זה מעיד על חוסר מקצעיות וכן מסכן את הרכוש היקר שלכם. תבקשו לראות את פוליסת הביטוח של חברת ההובלות ואף תצלמו אותם, השתדלו לתעד את הרכוש שאתם מובילים ואת מצבו וכן בדוק את המצב של הרכוש בסיום ההובלה.

כמה עולה הובלת ציוד משרדי?

מחיר עבור הובלת ציוד משרדי וכן הובלות משרדים משתנה בהתאם לפרמטרים שונים הנקבעים מראש. והם היקף העבודה, המרחק בין היעדים, האם דרוש שירותים נלווים כגון פירוק והרכבת רהיטים וכן שירותי מנוף וכו'. כל הפרטים האלה נקבעים עוד בשלב אפיון ההובלה המתבצע בשיחת ההיכרות עם המוביל.

הובלת ציוד משרדי עם הובלות חברתיות

חברת הובלות חברתיות מתמחים בהובלת ציוד משרדי בכל רחבי ישראל, חברות ההובלה העובדות איתנו מספקת את השירות המקצועי והאיכותי ביותר שניתן לבקש וכן נותנות הצעות מחיר משתלמות והוגנות תוך שירות לקוחות ויחס חם לכל לקוח ולקוח.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים להשאיר פרטים או להתקשר אלינו בכל שאלה, ללא התחייבות! 053-8484-343.

אולי אתם צריכים גם: