• סוג הובלה: הובלות משרדים

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלות משרדים בפריסה ארצית נרחבת, עם חברות הובלה מקצועיות ואחראיות כאחד שמוביליה מנוסים במתן שירותי מעבר משרד, כאשר לנגד עייננו עומדת שביעות רצונכם!

חברות ההובלה הנמצאות בשיתוף פעולה עם הובלות חברתיות זוכות לנייד מספר רב של משרדים משלוש סיבות פשוטות:

מקצועיותן של חברות ההובלה – הקפדה יתרה על אריזה מקצועית, עיטוף בניילון בועות / נצמד ושימוש בשמיכות מיוחדות למניעת חיכוך הרהיטים והציוד המשרדי, פירוק והרכבת רהיטים על ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה מתאימה, ידע וניסיון רב עם ניתוק וחיבור מחשבים וכן העברת ציוד משרדי ומסמכים רגישים או סודיים בבטחה.

תמחור ההוגן – מיקום המשרד או רווחיות המשרד אינן משפיעות על תמחור העבודה ולכן תמיד תקבלו הצעות הוגנות בלבד.

לוחות זמנים – חברות ההובלה הנמצאות עמנו בשיתוף פעולה שמות דגש על מושג הזמן ועושות את המיטב על מנת לעמוד בלוחות הזמנים שהוקצו.

שירותי הובלות משרדים

מעבר משרד לא חייב להיות חוויה הפוגעת בשגרת העבודה

מעבר משרד, בהיעדר תכנון מקדים ומדויק לפרטי פרטים ובהיעדר חברת הובלה אחראית ומקצועית דינו לתהליך מורכב, איטי, ארוך ומורט עצבים. לפיכך יש לייחס חשיבות עליונה עבור הובלות משרדים, שהרי המטרה של כל עסק היא מעבר משרד מהיר ויעיל ללא השבתת הפעילות השוטפת של המשרד.

העברת עסק אינה דומה להעברת דירה הן מבחינת תהליך האריזה והן מבחינת חברת ההובלה שמבצעת עבורכם את מעבר המשרד.

כאשר יש צורך בהובלת משרד חשוב שחברת ההובלה תהיה מקצועית, ולא פחות חשוב שתהיה גם אמינה ואחראית.

ברוב הובלות המשרד נהוג שחברת ההובלה מבצעת את האריזה מכיוון שהמובילים מגיעים עם ציוד אריזה מתאים ומבצעים את האריזה בטכניקת עבודה יעילה שתחסוך לכם זמן רב.

טיפ: מומלץ לרשום על גבי כל ארגז מה כוללת תכולתו כדי לחסוך בלבול בעת הפריקה.

כמו כן, תכולת המשרד חייבת להיות מבוטחת בעת ההובלה. במידה והכיסוי הביטוחי של חברת ההובלה אינו מספיק, באפשרות הלקוח לרכוש כיסויים ביטוחיים נוספים בחברת הביטוח.

טיפ: על מנת לא לפגוע בפעילות השוטפת של המשרד, אנו ממליצים שהעברת המשרד תתבצע בימי שישי או לאחר שעות פעילות המשרד וטרם תחילתן.

חברת הובלה מקצועית אחראית ואמינה להובלות משרדים

בחירת חברת הובלה צריכה להיות מושכלת והיא אינו נושא שיש להקל בו ראש, הובלות משרדים מחוייבת להיעשות על ידי חברת הובלה המתמחה בהובלות משרדים, בעלת ניסיון מעשי מוכח ומוניטין חיובי וזאת כדי למנוע כל מצב של עיכוב עבודות, פרויקטים, פגישות ואיבוד לקוחות.

חברות ההובלה חייבות להבין את אופי המשרד אותו הן נדרשות להעביר וכמובן להיות בקיאים בצרכיה המיוחדים של כל חברה, ארגון, או מוסד וזאת על מנת לשים את הדגשים המתאימים בעבור ביצוע מעבר משרד.

תכנון מעבר משרד

בכדי לבצע הובלות משרדים בצורה הטובה ביותר, יש להכין רשימה מפורטת של כל הריהוט, הציוד, התיקיות, הקלסרים ושאר החפצים אותם אתם מבקשים להעביר למעונכם החדש.

על ידי הכנת רשימה מפורטת תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת מחברת ההובלה ובנוסף תוכלו להיווכח אילו מהחומרים אינם מיועדים לעיני עובדי החברה ואסור שיפלו לידיים חיצוניות, וכמובן לציין זאת בפני חברת ההובלה.

כמו כן, כדאי לציין ולהדגיש בפני חברת ההובלה את הרהיטים והפריטים המיוחדים שיש במשרדכם בין אם מדובר על ספריות ענקיות ובין אם מדובר על חדרי ישיבות עם ריהוט רב.

צוות הובלות חברתיות מאחל לכם מעבר משרד יעיל ומוצלח!

אולי אתם צריכים גם?

מאמרים: