• סוג הובלה: הובלות מיוחדות

הובלה מיוחדת בהובלות חברתיות

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלות מיוחדות כגון: הובלת פסנתר, הובלת חומרים מסוכנים, הובלת ג'קוזי, כספות, הובלות בקירור ועוד. לשם ביצוע הובלה מיוחדת מומלץ ואף מאוד רצוי להיעזר בשירותי הובלות מומלצים המתבצעים ע"י מובילים מנוסים ומקצועיים שלהם יש ציוד להובלות מיוחדות ורכב מותאם לכל צורך.

מבחינת תמחור וזמני הובלה – לכל שירות הובלה מיוחדת יש את המחירים שלו ואת זמני ביצוע ההעברה הייחודיים לו. שכן יש הובלות מיוחדות המצריכות משאית מיוחדת / ביטוח מיוחד להובלה ולעיתים אף נהג ספיציפי בעל רישיון ייחודי כגון: הובלת חומרים מסוכנים.

צוות הובלות חברתיות מאחל לכם הובלה מיוחדת יעילה ומוצלחת! 

הובלות פסנתר עם ביטוח

הובלת פסנתר

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלות פסנתרים בפריסה ארצית נרחבת עם חברות הובלה מקצועיות המיומנות בהובלות פסנתרים. חברות ההובלה הנמצאות בשיתוף פעולה עם הובלות חברתיות זוכות

שירותי הובלנ ירוקה

הובלה ירוקה

אז מה זה בעצם הובלה ירוקה? הובלה ירוקה משמעה לגרום כמה שבפחות נזק סביבתי כאשר אנו עוברים דירה/ משרד והיא מתקיימת על ידי שיתוף פעולה בין חברות הובלה ולקוחות בעלי מודעות סביבתית

הובלת אקווריום

הובלת אקווריום

הובלת אקווריום היא אינו נושא שיש להקל בו ראש. הובלה אקווריום הינה הובלה מורכבת הדורשת מחברת ההובלה רגישות, עדינות ומקצועיות רבה שהרי מדובר על פריט כבד, שביר ורגיש.

הובלת כספות

הובלת כספות

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלת כספות בפריסה ארצית נרחבת, עם חברות הובלה מקצועיות ואחראיות כאחד שמוביליה מנוסים בפירוק, הרכבה ושינוע כספות מכל סוג ומכל גודל.

הובלות ג'קוזי

הובלת ג'קוזי

בחירת חברת הובלה מקצועית המתמחה בהובלה של ג'קוזי היא אינו נושא שיש להקל בו ראש. מדובר בפריט עדין ויקר ערך ועל חברת ההובלה להתנהג אליו בעדינות ובמקצועיות המרבית.

הובלת פרטי אומנות מגלריות

הובלת פריטי אומנות

ידע מקצועי וניסיון של חברת ההובלה יתבטאו בייצוב פריט האומנות בעת השינוע ובטכניקות אריזה מתקדמות, תוך שמירה והגנה מרבית על הפריט המובל מפני מכות, ומפני הטמפרטורות השונות.

הובלת ציוד לאירועים

הובלת ציוד לאירועים

מפיקים אירוע עסקי או פרטי? תתמקדו רק בזה. חברת הובלה מקצועית תנייד עבורכם את כל הציוד שאתם צריכים אל מקום האירוע

שירותי הובלת צמחים ואדניות

הובלות אדניות ועציצים

עדניות ועציצים מוסיפים יופי רב ואווירה פורחת וזורחת בגינתכם, ביתכם ומשרדכם וזו דרך נהדרת לעצב את החלל באמצעותם.

הובלת ציוד רפואי

הובלת ציוד רפואי

הובלת ציוד רפואי הינה עסק לחברות הובלה מקצועיות בלבד המתמחות בהובלתו של ציוד רפואי. ציוד רפואי כולל מגוון רחב של מכשירים שאליהם יש להתייחס בזהירות

הובלת שרתים למחשבים ולעסקים הייטק

הובלת שרתים וציוד מחשבים

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלת ציוד מחשבים וחדרי שרתים לחברות הייטק בפריסה ארצית נרחבת עם חברות הובלה אחראיות ומקצועיות כאחד שמוביליה מתמחים בהובלת חברות הייטק, כאשר מנגד עיננו עומדת שביעות רצונכם!

הובלות על הדרך

הובלות על הדרך

כאשר משתמשים במושג "הובלות על הדרך" בעצם מתכוונים להעברת פריט בודד או מספר פריטים בודדים מעיר אחת לאחרת, כאשר ההובלה אותה אתם מבקשים נמצאת בציר הנסיעה של חברת ההובלה ואתם פשוט מצטרפים להובלה קיימת.

הובלת משטחים מעץ למפעלים

הובלות משטחים

חברות מסחריות רבות זקוקות לשירות הובלות משטחים אשר עליהם מועמסת הסחורה אותה צריך להעביר. בידי חברות אלו האפשרות לבחור בין אם לשכור שירותי חברת הובלה להובלה חד פעמית או לשירות קו חלוקה קבוע.

הובלות בקירור ע"י משאית מותאמת

הובלות בקירור

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלות בקירור בפריסה ארצית נרחבת עם חברות הובלה אחראיות ומקצועיות כאחד שמוביליה מנוסים בהובלות בקירור, כאשר מנגד עיננו עומדת שביעות רצונכם! צוות המובילים שלנו בעל הידע והניסיון להתמודד עם

הובלות מפעל וציוד למפעלים

הובלות מפעל

העברת מפעל נדרשת כאשר פעילות המפעל גדלה ונדרש מקום גדול יותר שיכיל את העובדים הנוספים ואת הציוד המכני המתווסף או כאשר ישנו מיקום אסטרטגי נכון יותר לפעילות המפעל. העברת מפעל היא משימה מורכבת איתה מתמודדים בעלי מפעלים רבים

הובלות חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים

אנו בהובלות חברתיות מציעים לכם שירותי הובלות חומרים מסוכנים בפריסה ארצית נרחבת עם חברות הובלה אחראיות ומקצועיות כאחד שמוביליה מנוסים בהובלת חומרים מסוכנים, כאשר מנגד עיננו עומדת שביעות רצונכם!

חברת הובלות חברתיות מבצעת הובלות גדולות

הובלות גדולות

אנו בחברת הובלות חברתיות נותנים לכם שירות של הובלות גדולות לכל מטרה. בין אם מדובר על משרדים, מכולות, דירות, מחסנים, מפעלים וכל שירות הובלה גדולה ומורכבת אנו כאן בשבילכם.

הובלות דירה ברחובות

הובלה דחופה

אנחנו בחברת הובלות חברתיות מספקים שירותי הובלה דחופה לכל מטרה. חברות ההובלה שעובדות איתנו מתמחות בהובלות מהירות, יעילות ומקצועיות עם דגש על שירות מעולה ועמידה בזמנים.

הובלות חברתיות מבצעות הובלות מחסנים

הובלות מחסנים

חברת הובלות חברתיות מציעה שירותי הובלות מחסנים מורכבות ביעילות מרבית בעלי המקצוע שלנו ידאגו לכל שלב ושלב בתכנון שינוע המחסן וידאגו לכל צורך או בקשה עם דגש מיוחד ליחס אישי, מקצועיות ואמינות

תמונה של המון מכולות במהלך הובלת מכולות

הובלת מכולות

באתר הובלות חברתיות תמצאו מובילים רבים אשר מספקים שירותי הובלת מכולות ואף פריקה של מכולות בבית העסק. היכנסו לעמוד וצרו קשר עם איתנו לקבלת הצעת מחיר במהירות!

הובלות באור יהודה

הובלות לסטודנטים

בהובלות חברתיות תוכלו למצוא מבחר של מובילים שמבינים מהם סטודנטים ומבינים את הצרכים שלהם. השאירו הודעה וקבלו הצעת מחיר משתלמת ע"י מובילים מנוסים ואחראיים.

הובלות חברתיות מבצעת הובלת שולחן סנוקר

הובלת שולחן סנוקר

אנו בחברת הובלות חברתיות מציעים שירותי הובלת שולחן סנוקר בצורה המקצועית והאחראית ביותר בפריסה ארצית, אצלנו תהנו משירות אישי עם דגש על אריזה בטוחה ועדינות רבה ע"י מובילים שנבדקו על ידנו!

מוביל מטעם הובלות חברתיות מבצע הובלuת מהיום למחר

הובלות מסניפי איקאה

בשנים האחרונות רובנו רוכשים מוצרי ריהוט רבים במחירים מוזלים. לא תמיד יש לנו איך להעמיס את המוצרים, באמצעות הובלות מסניפי איקאה ניתן לקבל את מוצרי הריהוט שרכשתם לביתכם מבלי לחשוב איך להוביל אותם.

מוביל מטעם הובלות חברתיות מבצע הובלuת מהיום למחר

הובלות מהיום למחר

המוביל ברח לכם? פינו אותכם מהדירהואתם צריכים הובלות מהיום למחר? השאירו פרטים באתר ומיד תקבלו מובילים אשר ישמחו לספק לכם שירות מהיום למחר במקצועיות ובאחריות.

מובילים מטעם הובלות חברתיות מבצע הובלת עצים

הובלות עצים

באתר חברת הובלות חברתיות תוכלו למצוא שירותי הובלת עצים ועצי פרי מפרדסים ישירות אל הגינה שלכם, תוך שמירה על העץ ושינוע זהיר וייחודי. היכנסו לאתר וצרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר!

מוביל מטעם הובלות חברתיות מבצע הובלuת מהיום למחר

הובלות זולות

בשנים האחרונות המחירים בארץ יקרים מאוד, בין אם זה מחירי המזון המופקעים, השירותים והמוצרים שאנו רוכשים ועוד. לכן אין זה מפתיע שגם מחירי ההובלות הם גבוהים בהרבה משאר רחבי העולם. בחירת חברת הובלות דורשת חברת מקצועית בעלת ניסיון בתחום ההובלות ובעלת מחירים הוגנים.