מוביל מספק שירותי הובלות לעסקים מחברת הובלות חברתיותאנו בהובלות חברתיות מספקים שירותי הובלות לעסקים בפריסה ארצית נרחבת, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות הובלה מקצועיות ואחראיות שמוביליה מנוסים במתן שירותי מעבר לעסקים, כאשר לנגד מרכז ענינייו היא שביעות רצונכם!

חברות ההובלה העובדת איתנו בשיתוף פעולה זוכות לשנע מספר רב של עסקים בכל שנה משלוש סיבות עיקריות:

הדרישה למקצועניות – אנו דוגלים במקצועיות בכל שלבי  ההובלוה, הקפדה יתרה על אריזה בטוחה ואחראית: אנו עוטפים את הרכוש שלכם בניילון בועות / נצמד ומשתמשים בשמיכות מיוחדות המונעות חיכוך ונזק לציוד העסק, אנו מבצעים פירוק הרכבה מחדש של רהיטים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ועוד.

תמחור ההוגן – מיקום העסק וכן רווחיות המשרד אינן משפיעות על תמחור העבודה, בשבילנו עסקים קטנים ועסקים גדולים מקבלים את אותו שירות ואותו יחס ולכן תמיד תקבלו הצעות מחיר הוגנות.

עמידה בלוח זמנים – אנו מודעים לחשיבות של זמנים במיוחד כשמדובר על עסקים, זמן שווה כסף, ואנו עושים כל שביכולתינו לעמוד בזמנים שנקבעו מראש!

 

מעבר של העסק לא מחייב פגיעה בעבודה

מעבר מיקום העסק, מבלי לתכנן במדויק את כל הפרטים הקטנים ובלי עזרה של חברת הובלה אחראית ומקצועית עלול להיות הליך מסובך ועלול לקחת זמן ארוך ומורט עצבים. לכן יש לייחס חשיבות עליונה עבור הובלות לעסקים, שהרי כל המטרה של כל עסק היא לעבור ליעד החדש בצורה מהירה וללא בעיות העלולות לגבות ימי עבודה.

אין לקחת את העברת העסק כמו העברת דירה, אלו שני דברים שונים לחלוטין, בין אם זה בשלב האריזה וכן חברת ההובלות שתבצע את ההובלה. כאשר יש צורך בהובלות לעסקים חשוב שחברת ההובלה תהיה מקצועית, ולא פחות חשוב שתהיה גם אמינה ואחראית. ברוב הובלות העסקים נהוג שחברת ההובלה מבצעת את האריזה , המובילים יגיעו אליכם עם כל ציוד אריזה הדרוש ויבצעו את האריזה בטכניקת עבודה חסכונית ויעילה.

טיפ: אנו ממליצים לכם לרשום על כל ארגז וארגז מה נמצא בתכולתו על מנת לחסוך בלבול בזמן פריקת הציוד.

כמו כן, חשוב מאוד שחברת ההובלות שמבצעת את הובלה מחזיקה בפוליסת ביטוח עדכנית ומקיפה, אל תשכרו את שירותיהן של חברות אשר לא מספקת אישור זה, במקרה של נזק לציוד או תאונה בזמן ההובלה עליכם להיות מכוסים מכל הכיוונים.

חברת הובלות  אמינה, מקצועית ואחראית להובלות עסקים

לפני שניגשים לבחירת חברת הובלה חובה לבדוק את כל הפרמטרים השונים הדרושים. בחירת מוביל חייבת להיות מושכלת וכן אין זה נושא להקל בו ראש, הובלות עסקים חייבת להתבצע בצורה מקצועית וכן עדיף על ידי חברת הובלה המתמחה בהובלות עסקים ובעלת מוניטין וניסיון מעשי מוכח וזאת על מנת שלא יקרה מצב בו עבודתכם נפגעת.

הובלות לעסקים עם הובלות חברתיות!

אם אתם מחפשים חברת הובלות מקצועית, אמינה ואחראית לביצוע של מעבר עסק בצורה מושלמת וללא פשרות, התקשרו  אלינו להובלות חברתיות, דרכנו תוכלו לקבל מספר הצעות מכיר מחברות הובלה המתמחות בתחום הובלות לעסקים וכן תהנו ממחירים חסרי  תחרות וחווית שירות מקצועית.

לפרטים נוספים השאירו פרטים או התקשרו אלינו: 053-8484-343

אולי אתם צריכים גם: