כיום בישראל ניתן למצוא בכל רחבי הארץ המחסנים המיועדים לאחסון של תכולת משרדים ולעסקים, וכן כשמחפשים חברת אחסנה המציעה שירותי אחסון משרד צריך לבדוק את טיב המחסן ולוודא שרכושכם בטוח.

ישנם כמה דגשים חשובים לפני השכרת מחסן לצורך אחסון משרד או תכולת עסק:תמונה של חברה המספקת שירותי אחסון משרד העובדת עם הובלות חברתיות

לכו למחסן פיזית: לא מספיק לראות תמונות של המחסן או להסתמך על דבריהם של אנשי חברת האחסנה, חשוב מאוד שתלכו לבקר במחסן באפן פיזי, בהגיעכם אל המחסן וודאו שהמחסן במצב תקין ולא רעוע וכן אין לזכר לנזקי מים או פירצות בתקרת המחסן או בקירות.

מיקום: תחפשו מחסן המתאים לאחסון משרד / עסק הקרוב ביותר אליכם, במידה ותצטרכו להגיע ולקחת או להשתמש ברכוש המאחסון חשוב שתהיו כמה שיותר נגישים לרכוש וכן לחסוך כסף על ההובלה.

שטח האחסון: חשוב לזכור כי ישנם מחסנים המתאימים לאחסון משרד והם בגדלים שונים, לכן מדיד נפח התכולה והתאמה שלה למחסן יחסוך לכם כסף כל השכרת שטח של אנמצא בשימוש.

אריזה נכונה ומקצועית

לאריזה נכונה של הרכוש לפני האחסנה יש חשיבות עליונה, אחסון משרד לרוב כולל אחסון מסמכים, מוצרי חשמל יקרים, ציוד משרדי וכו', הובלות משרדים ועסקים הם יותר מורכבות מהובלות דירה ולכן  חשוב להקפיד על אריזה נכונה,  בנוסף חשוב להקפיד על אריזה מקצועית גם במהלך תקופת האחסון עלול הרכוש להינזק , הכנה נכונה ואריזה והרמטית תשמור על ציוד המשרד וגם למשך תקופה ארוכה של אחסנה.

כאשר בוחרים מחסן לאחסון משרד יש לבחור במקום העומד בתנאים הבאים:

  • בטיחות – מחסנים גדולים המשמשים לאחסון משרדים ועסקים צריכים מספר מערכות מיגון מתקדמות כמו מערכת לגילוי עשן למניעת שרפות, מערכות לניקוז מים במקרה הצפה וכו', למחסנים אלה מחוייבים להחזיק פוסלית ביטוח לכל הרכוש הנמצא במחסן, וגם במקרה של שרפה עדיין תהיו מכוסים.
  • אבטחה  מחסנים גדולים וקטנים מחוייבים בהגנה ואבטחת הציוד 24/7, פורצים וגנבים מסמנים מחסנים עם שמירה לקויה ונוטים לחפש "טרף קל", לכן חשוב לוודא כי במחסן יש מצלמות אבטחה, אנשי שמירה, גדרות וכן מערכות אזעקה.
  • תפעול – מחסנים דורשים תפעול שוטף כל הזמן: ניקיון של המחסן, הדברה, תיקון תשתיות וכו', לכן חשוב לבדוק בהגעיכם האם המקום נראה מטופח או מוזנח, מקום לא נקי יכול להביא לטרמיטים העלולים לפגוש ברכוש.

אחסון משרד עם הובלות חברתיות!

חברת הובלות חברתיות עובדת בשיתוף פעולה מלא עם חברות הובלות ומחסנים המספקים שירותי אחסון משרד ועסקים בהתאמה אישית לאחסנה ארוכת טווח וכן קצרה, דרכנו תמצאו את חברות האחסנה המקצועיות ביותר ותוכלו לקבל מחיר משתלם במיוחד וכן אנו עובדים בפריסה ארצית ותוכלו למצוא חברת אחסון בסביבת מגוריכם/ בית העסק בקלות.

השאירו פרטים באתר או התקשרו אלינו: 053-8484-343